Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

Fissler – dokonalý zážitok z varenia

V Gurmáne prinášame aj odborné rady nielen ako variť, ale aj na čom variť. A na kvalitnom náradí a spotrebičoch by nemal žiaden gurmán šetriť.

Prémiový kuchynský riad. Pre nemeckú spoločnosť Fissler je toto tvrdenie prísľubom značky a zároveň zodpovednosťou. Cieľom spoločnosti je urobiť z varenia dokonalý zážitok. Vysoký štandard dizajnu a kvality sú základom jej filozofie.

Od založenia spoločnosti Carlom Philippom Fisslerom v roku 1845 žije spoločnosť Fissler v Idar-Obersteine myšlienkou najlepšieho kuchynského riadu. So svojimi exkluzívnymi hrncami, tlakovými hrncami a panvicami chce byť výrobca spoločníkom a zdrojom inšpirácie pre vášnivých kuchárov na celom svete. Spoločnosť neustále napreduje, vždy vie rozpoznať potreby trhu a sprístupniť ich. Tak ako pred takmer sedemdesiatimi rokmi, keď uviedla na trh svoj tlakový hrniec a spôsobila revolúciu v celom segmente varenia.

Spoločnosti Fissler sa opakovane darí určovať trendy v oblasti dizajnu a funkčnosti výrobkov. Len za posledných 50 rokov zaregistrovala viac ako 200 patentov a úžitkových vzorov. O inovačnej sile Fissleru svedčia aj najvyššie hodnotenia z uznávaných spotrebiteľských testov, ako je napríklad nemecká nadácia Stiftung Warentest, ktoré spoločnosť získava už desaťročia. Ocenenia ako German Innovation Award, German Brand Award, Red Dot Design Award a Superbrands Award sú charakteristickými znakmi značky.

Hlboko zakorenené v lokalite

História spoločnosti so sídlom v Idar-Obersteine je poznačená míľnikmi od malého remeselného podniku až po celosvetovo aktívnu spoločnosť s viac ako 800 zamestnancami. Vďaka vývojovým prácam, ako napríklad „Gulaschkanone“ (mobilná dvojstenná poľná kuchyňa) v roku 1892, sa spoločnosť stávala čoraz známejšou doma aj v zahraničí. V roku 1928 firma uviedla na trh hliníkový riad pre elektrické sporáky, v roku 1953 vynájdením viacstupňového ventilu prvýkrát zabezpečila bezpečnosť tlakového hrnca pre súkromné domácnosti a krátko nato sa stala prvým nemeckým výrobcom, ktorý začal vyrábať panvice s nepriľnavým povrchom s technológiou PTFE.

Všetky hrnce, panvice a tlakové hrnce, ako aj fritézy, woky, nože a kuchynské náradie sa vyrábajú v Idar-Obersteine. Základom úspechu je tu moderná technológia, nemecké remeslo, vysokokvalitné materiály a kvalifikovaní zamestnanci, z ktorých niektorí pracujú pre spoločnosť Fissler už viac ako 30 rokov. Fissler je hlboko zakorenený vo svojej lokalite. Tu vyrába svoje vlastné nástroje, školí budúce generácie a podporuje inovácie.

Vďaka vysokým štandardom kvality a dizajnu svojich výrobkov sa Fissler stal jednou z najobľúbenejších značiek kuchynského riadu na svete. Okrem Nemecka sa jej kľúčovými trhmi stali Ázia, USA a južná Európa. Tam je značka úzko spätá so svojím nemeckým pôvodom a je symbolom kvality, odolnosti a spoľahlivosti. Fissler vyrába prémiový kuchynský riad, ktorý inšpiruje a nadchýna kuchárov na celom svete.

„Pre nás je varenie ocenením. Ocenením pre suroviny a pre tých, ktorí ich s vášňou pestujú. Ocenenie pre ľudí, pre ktorých varíme, a, samozrejme, pre mnohých kuchárov a ich osobnú kreativitu a vášeň. Toto ocenenie nás poháňa k vytváraniu najlepšieho kuchynského riadu.“

Fissler výrobky nájdete na webovej stránke www.fissler.sk.

Ak si chcete výrobky pozrieť osobne a získať odborné poradenstvo, navštívte nášho obchodného partnera na Slovensku v Bratislave.

BBQ service, s. r. o.

Panorama – Landererova 8

811 09 Bratislava

Odporúčame tiež...


Warning: file_get_contents(/data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins//ajax-search-pro/img/svg/magnifiers/magn4.svg): Failed to open stream: No such file or directory in /data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/includes/views/asp.shortcode.data.php on line 12
Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content