Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

Kurzy varenia pre gurmánov

Obdarujte svojich blízkych našou darčekovou poukážkou a doprajte im nevšedný zážitok naučiť sa pod vedením najlepších slovenských šéfkuchárov všakovaké špeciality, exotické jedlá či recepty našich starých materí. Dožičte im tú chvíľu stať sa na okamih ozajstným šéfkuchárom a užiť si svoj nevšedný darček v kruhu gurmánov. Aj tých najväčších nekuchárov u nás presvedčíme, že variť môže naozaj každý.

Stačí vyplniť objednávku a vybrať si hodnotu poukážky. Ďalej uveďte váš tel. kontakt, adresu kam poslať faktúru spolu s poukážkou. Ak ste z Bratislavy, darčekovú poukážku vám vieme priniesť aj osobne a platba je v hotovosti (poplatok za dovoz osobne je 3,50 €) alebo si ju môžete osobne vyzdvihnúť v našej kancelárii na ul. Letná 1, 831 03 Bratislava bez poplatku.

Kalendár najbližích kurzov


Warning: file_get_contents(/data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins//ajax-search-pro/img/svg/magnifiers/magn4.svg): Failed to open stream: No such file or directory in /data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/includes/views/asp.shortcode.data.php on line 12
Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content