Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

S.PELLEGRINO podporilo Zimný festival jedla 2022

S.Pellegrino a Acqua Panna sú vynikajúce minerálne vody populárne po celom svete, a to nielen v popredných reštauráciách, ale aj v domácnostiach. Dve historické talianske klasiky – príbehy o úspechu týchto značiek pramenia v ich atraktívnych hodnotách a v elegantnej rovnováhe chutí.

Salad on a plate with a Bottle of San Pellegrino on the side.

S.Pellegrino podporuje po celom svete veľa rôznych hodnotiacich rebríčkov a známich festivalov. Sme nesmierne radi, že podporilo aj na SLovensku veľmi polulárny http://zimnyfestivaljedla . Ku každému festivalovému menu tak dostanete v ponuke na výber sýtené S.Pellegrino alebo tichú Acqua Panna.

Rezevovať si výborné a cenovo zvýhodnené menu ZFJ môžete TU http://zimnyfestivaljedla/reštauracie

S.Pellegrino minerálna voda sa zapísala do histórie vďaka sviežim a dlhotravúcim bublinkám, ktoré zanechávajú hebký pocit na podnebí. Mierne slaná chuť vyvážená s kyslosťou zaručuje celkové osvieženie a rýchlo uhasený smäd.

Dokonalý nápoj k chutnému jedlu dokáže neutralizovať chuť podsaditého vína. S.Pellegrino sa stala preslávenou minerálnou vodou na celom svete práve pre svoju dlhotrvácnu sýtenosť, bohatú mineralizáciu a stredne veľké bublinky. Prináša to najlepšie z prémiových pokrmov a vôní. . Ikonická zelená sklenená fľaša S.Pellegrino s unikátnou “Vichy” siluetou zdieľa tento elegantný tvar so svojím náprotivkom, nesýtenou minerálnou vodou Acqua Panna. Fľaša evokuje viaceré vlastnosti typické pre značku S.Pellegrino – sofistikovanosť a eleganciu, taliansku tradíciu, ale aj modernosť. Premium sklenené fľaše S.Pellegrino sú primárne určené pre najlepšie reštaurácie, hotely a kaviarne po celom svete.

Odporúčame tiež...

Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content