Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

Nový LEXUS NX

Charizmatické SUV pre gurmánov

   Úplne nový model NX otvára novú kapitolu spoločnosti Lexus a ohlasuje nové smerovanie v oblasti dizajnu exteriéru aj interiéru, príchod nových pohonných sústav, vrátane prvého plug-in hybridu, vylepšenia dynamiky, ktoré prinášajú obohacujúcejší zážitok z jazdy s väčšími možnosťami pripojenia, novú generáciu multimediálneho systému a konektivity a využívanie pokročilých technológií na zaistenie vyššej úrovne bezpečnosti, komfortu a pohodlia.

Prichádza na miesto modelu, s ktorým mala značka Lexus v Európe veľký úspech, a od roku 2014, keď ho prvý raz uviedla na trh, z neho predala viac ako 170-tisíc kusov. Väčšinu kupujúcich predstavovali noví zákazníci značky Lexus, vďaka čomu sa stal kľúčovým prispievateľom k jej rastu v regióne.

Zdroj: Toyota


Spoločnosť Lexus chcela na tento úspech nadviazať a priniesť neodolateľný nový produkt zákazníkom, ktorí dnes od svojho vozidla očakávajú oveľa viac, a tak kompletne prepracovala model NX.

Jej ambícia a odhodlanie sa prejavujú vo významnom pokroku, ktorý dosiahla v oblasti výkonu, ovládania a účinnosti, ako aj v dieloch vozidla, z ktorých je nových až ohromujúcich 95 percent.

Lexus rozšíril modelovú radu NX o LEXUS NX 450h+. Je to prvé vozidlo tejto značky s plug-in hybridným pohonom. Automobilka tu zužitkovala viac ako 15 ročné skúsenosti s hybridnými technológiami. Nový model súčasne urýchli uvádzanie elektrifikovaných vozidiel značky v rámci stratégie „LEXUS ELECTRIFIED“.

Spoločnosť Lexus si v každom ohľade zachovala prístup orientovaný na človeka. Ten je kľúčový z hľadiska podstatnej kvality, ktorú má priniesť model NX a ktorá je vyjadrená tézou „v každom okamihu cítiť viac“.

Svetový šéfkuchári oceňujú Lexus

Lexux si svojou kvalitou podmanil aj viacerých svetových šéfkuchárov, ktorý ocenili hlavne jeho spoľahlivosť a prestížnu inakosť tejto japonskej značky. Jazdí na ňom známy anglický šéfkuchár Heston Blumenthal, španielský kuchársky mág Joan Roca, či známy český kuchársky guru Zdenek Pohlreich.

Zdroj: Toyota

Nový LEXUS NX práve prichádza do showroomu LEXUS BRATISLAVA na Einsteinovej ulici v Bratislave, kde si ho môžete pozrieť, alebo rovno vyskúšať.

www.lexus-bratislava.sk

Odporúčame tiež...


Warning: file_get_contents(/data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins//ajax-search-pro/img/svg/magnifiers/magn4.svg): Failed to open stream: No such file or directory in /data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/includes/views/asp.shortcode.data.php on line 12
Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content