Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

GASTRONOMY SLOVAKIA 2023

Gurmán na Slovensku organizuje najväčšiu gastronomická udalosť roka na Slovensku, a tou bude 25.apríla v Refinery Galery v Bratislave už 10.ročník Gastronomy Slovakia.

Gastronomy Slovakia si za 10 rokov vybudovalo prestíž a kredit nielen na Slovensku ale aj v Európe, pretože je jedinečné pre živé vystúpenia michelinských šéfkuchárov z celej Európy, workshopy a Masterclassy odborníkov HoReCa segmentu. Určené je všetkým majiteľom, riaditeľom, F&B manažérom, šéfkuchárom, someliérom či cukrárom hotelov, reštaurácií a aj malých penziónov. Rovnako aj pre dodávateľov služieb, výrobcov, odborných učiteľov, ale aj fanúšikov kulinárstva a novinárov z gastronómie. Každý si nájde v bohatom programe svoje témy a praktické ukážky ako správnou a nápaditou gastronómiou zaujať svojich hostí.

Gaetano Trovato – Arnolfo restaurant a Paul Ivič – TIAN

Vstupenky si za zvýhodnené ceny rezervujte cez prihlášku vopred na http://www.GastronomySlovakia.sk
Počet je limitovaný a cena tesne pred sympóziom a na mieste bude vyššia o 20%. Zaujímavý program na rok 2023 je bohatý a neustále sa dopĺňa.

Cieľom je zdieľať nové trendy a skúsenosti a hlavne nabrať inšpiráciu od tých najlepších z celej Európy!

Za podpory lídrov svojich odvetví, spoločnosti Bidfood a UPfield na vlastné oči uvidíme :

 • šéfkuchára 3. najlepšej reštaurácie na svete : DISFRUTAR Barcelona – Oriola CASTRA, ktorý varil dlhé roky v slávnom El Bulli.
 • Jedného z najlepších talianských šéfkuchárov a ikonu Toskánskej kuchyne: Genara Trovata z reštaurácie ARNOLFO, 2 micheliny
 • Najlepšieho maďarského kuchára a čerstvo držiteľa 2 michelinskych hviez , Istvána Pestiho z PLATÁN restaurant z Taty.
 • Šéfkuchára prvej vegetariánskej reštaurácie v Rakúsku ocenenej michelínskou hviezdou, Paula Iviča z TIAN restaurant Viedeň.

István Pesti – Platán a Jozef Breza – Gašperov mlyn

 • Najlepšieho kuchára Dolného Rakúska a držiteľa 4 čapíc od Gault Miillau, Uwe Machreicha s jeho regionálnou kuchyňou
 • Kuchára roka 2022 na Slovensku a držiteľa 3 Zlatých vidličiek, Jozefa Brezu z Gašperovho mlyna
 • Somelierku roka a majiteľku Gašperovho mlyna Slávku Raškovič
 • Známeho someliera Tomáša Šajgala a jeho masterclass o párovaní vín k jedlám
 • Silviu Horeckú – odborníčku na vyrovnanú zdravú stravu a jej workshop o intoleraniách a ako k nim postaviť menu modernej reštaurácie
 • Všetko o káve a jej výbere do vašej reštaurácie, akých 7 chýb sa dopäšťajú reštauratéri na svojom Masterclasse povie Marek Fajčík, kreátor a majiteľ Ebenica coffee.
 • Aký potenciál majú slovenské vína a ako môžu povzdvihnúť chuť jedál zo slovenských potravín bude prezentovať na svojom masterclasse Tomáš Dilong z VIAJUR.
 • Ako miešať korenie a ktoré zmesi korenia sú na čo vhodné nám povedia priamo z KOTANYI
 • S.Pellegrino je nielen svetoznáma značka minerálynch vôd, ale aj partner Gurmán AWARD a Gastronomy Slovakia
 • Ako grilovať na otvorenom ohnisku OFYR sa dozvieme na masterclasse o grilovaní
 • Čo všetko neviete o šafráne – to sa dozviete priamo na sympóziu od jeho pestovateľov.

Silvia Horecká, Marek Fajčík a Tomáš Šajgal

Bohatý program určite inšpiruje a zaujme všetkých odborníkov, ale vítaní sú aj gurmáni a foodblogeri. Posledných 100 lístkov je v predaji na http://www.GastronomySlovakia.sk

Odporúčame tiež...


Warning: file_get_contents(/data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins//ajax-search-pro/img/svg/magnifiers/magn4.svg): Failed to open stream: No such file or directory in /data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/includes/views/asp.shortcode.data.php on line 12
Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content