Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

Double Tree by Hilton Hotel Košice získal prestížne ocenenie

Dostal PRIDE AWARD a umiestnil sa medzi TOP 5 hotelmi siete Hilton Worldwide v regióne EMEA

Medzi nositeľmi prestížneho ocenenia PRIDE AWARD, ktoré každoročne udeľuje spoločnosť Hilton Worldwide je tento rok prvý krát aj zástupca Slovenska. Košický hotel DoubleTree by Hilton sa umiestnil v TOP 5 najlepších hotelov značky v regióne EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika). Hodnotených bolo 140 hotelov tejto značky.
Cena Pride Award sa udeľuje každoročne na základe vynikajúcich výsledkov, pričom hlavným kritériom je najmä hodnotenie spokojnosti zo strany hostí. Do úvahy sa berie celková spokojnosť s úrovňou služieb hotela. Spokojnosť s ubytovaním a vybavením hotela , jeho čistotou a jedným z dôležitých kritérií je tiež lojalita hostí a ich ochota vrátiť sa.

Hilton v Košiciach, izba


„Máme za sebou ťažké pandemické obdobie, ktoré komplikovalo fungovanie celého segmentu služieb. Práve po takomto náročnom čase je zisk spomínaného ocenenia skutočným dôkazom mimoriadneho odhodlania, tímovej práce a dôsledného úsilia každého člena tímu, s ktorým mám tú česť spolupracovať,“ povedal Peter Dandár, generálny riaditeľ košického hotela Double Tree by Hilton Hotel Košice.
“Mnohí zamestnanci museli opustiť odvetvie a keďže v mysliach ľudí ostala nepríjemná spomienka na stratu práce zo dňa na deň, len veľmi ťažko sa vracajú späť. Zároveň je omnoho náročnejšie ich motivovať. Preto som nesmierne šťastný, že našli v sebe silu a ambície, aby sme spoločnými silami dosiahli tento úspech a získali tak víťazstvo v podobe jedného z najprestížnejších ocenení v rámci siete Hilton Worldwide. Pre mňa ako riaditeľa je skutočne inšpiratívny fakt, že máme nielen najlepšiu značku a lokalitu, ale aj najlepší personál v Košiciach. Toto ocenenie nám všetkým zároveň dokazuje, že naše silné každodenné proklientske zameranie a vysoká angažovanosť každého člena tímu má význam a zároveň vidíme výsledky svojej prác“, dodáva Peter Dandár.

Hilton v Košiciach, reštaurácia


Hotel je súčasťou skupiny Best Hotel Properties a.s ktorá okrem košického Double Tree by Hilton , manažuje aj Grand Hotel River Park Bratislava, Sheraton Hotel Bratislava, Crowne Plaza Bratislava, Grand Hotel Kempinski High Tatras a v súčasnosti v ňom pracuje 71 zamestnancov. Otvorený je od roku 2009 a bol prvým hotelom siete Hilton Worldwide na Slovensku.

Odporúčame tiež...


Warning: file_get_contents(/data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins//ajax-search-pro/img/svg/magnifiers/magn4.svg): Failed to open stream: No such file or directory in /data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/includes/views/asp.shortcode.data.php on line 12
Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content