Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

Vyšiel slovenský michelín

Po dlhšej pauze zavinenej covidom, vyšiel začiatkom júna bedeker Gurmán na Slovensku, taký slovenský michelin. Každoročne hodnotia a vyberajú jeho inšpektori na svojich tajných návštevách tie najlepšie reštaurácie Slovenska. Aj tento rok je viacero nováčikov a niektoré reštaurácie bohužial neprežili covidové obdobie. Bedeker vychádza vo formáte life-stylového magazínu určeného milovníkom gastronómie, vínka a cestovania – proste gurmánom.

Hotel Lomnica a Mlyn 108

Bedekrová časť prináša v druhej polovici magazína kompletný zoznam najlepších reštaurácií Slovenska, ich ranking a tiež poradie v jednotlivých kategóriách. Tie sú tri : hotelová , tématická a prémiová. Nájdete tu aj rebríček Ebenica 20 Best Chefs, čo je rebríček najlepších kuchárov Slovenska podľa hodnotenia inšpektorov Gurmána a samotných šéfkuchárov najlepších reštaurácií. Dozviete sa aj ktoré reštaurácie dostali Zlaté vidličky, to je niečo ako michelínske hviezdy. Takýchto reštaurácií máme na Slovensku 17 a iba dve majú maximum 3 Zlaté vidličky.

Hodnotiteľom sa môžeš stať aj ty !

Stačí sa prihlásiť na webe Gurmána a hodnotiť tebou navštívené reštaurácie. V Gurmáne budú radi ak sa dozvedia aj tvoj názor a navyše môžeš vyhrať zaujímavé ceny.

Cestovanie, víno, recepty a niečo z farmy

prináša redakčná časť magazína, pripravovaná pod vedením šéfredaktorky Eleny Strápkovej. V prvej polovici magazínu si tak môžete prečítať zaujímavé reportáže z celého sveta a z domova. Nájdete tu pútavý článok o TOP gurmánskej destinácií Emilia-Romagna, tip na gurmánsky víkend trebárz v Aucklande či vo Valdobbiadene, pútavý rozhovor s najlepším rakúskym šéfkuchárom ale aj s najlepším slovenským, veľkú degustáciu Pinot Noir a novinky a zaujímavosti od našich farmárov. To všetko nájdeš na 170 stranách pútaveho čítania vo veľmi vkusnej grafickej úprave.

Celkové poradia a rankingy reštaurácií a kuchárov nájdeš v sekcii Gurman AWARDS

Magazín Gurmán na Slovensku si môžeš objednať tu:
https://www.gurmannaslovensku.sk/magazin-gurman-na-slovensku-2022/

Odporúčame tiež...


Warning: file_get_contents(/data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins//ajax-search-pro/img/svg/magnifiers/magn4.svg): Failed to open stream: No such file or directory in /data/8/b/8b3d2d1e-3e5a-4ba6-853d-ba2f82db7b96/gurmannaslovensku.sk/web/wp-content/plugins/ajax-search-pro-for-wordpress-live-search-plugin/includes/views/asp.shortcode.data.php on line 12
Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content