Magazín o skvelom jedle, víne a cestovaní

Poznáme najlepšie hotely Slovenska

Dve ceny získal Tatranský Grand Hotel Kempinski, ocenili aj Hotel Hviezdoslav a Radisson Blu Carlton Hotel

Najlepší hotel na Slovensku nájdete podľa prestížneho hodnotenia World Travel Awards aj tento rok vo Vysokých Tatrách. Cestovatelia a odborníci z odvetvia cestovného ruchu rozhodli, že ním je Grand Hotel Kempinski High Tatras a zároveň hosťom ponúka aj ten najlepší apartmán v krajine.

Tatranský Grand Hotel Kempinski sa stal víťazom v kategóriách – Slovakia’s Leading Hotel 2022 a Slovakia’s Leading Hotel Suite 2022. Túto cenu dostal za prezidentský apartmán. Ten má 186 štvorcových metrov, má dve obývacie miestnosti, dve spálne a kúpeľne, kuchynku, vlastný výťah a vchod.

„Najväčším uznaním našej práce sú spokojní hostia, no získanie ocenenia od odbornej poroty World Travel Awards nás veľmi teší a zároveň je to pre nás záväzok, zodpovednosť a motivácia do ďalšej práce,“ hovorí Kathrin Noll, generálna riaditeľka Grand Hotela Kempinski High Tatras.
World Travel Awards udelil na Slovensku aj cenu za najlepší butikový hotel, tú získal hotel Hviezdoslav z Kežmarku a cenu za najlepší biznis hotel. Tým sa stal Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave.
Ocenenie World Travel Awards (WTA) sa každoročne udeľuje najvýznamnejším svetovým a lokálnym organizáciám v oblasti hotelierstva, turistických rezortov, leteckej dopravy, kúpeľníctva a ďalších súvisiacich služieb. Svoju históriu začalo písať v roku 1993, postupne sa z neho vyprofilovala značka medzinárodne etablovaného formátu. O ich umiestneniach hlasuje verejnosť, ale aj profesionáli pracujúci v segmente hotelierstva.

Najlepší apartmán – Prezidentský apartmán v Grand Hoteli Kempinski High Tatras
Najlepší biznis hotel – Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave
Najlepší boutique hotel – Hviezdoslav v Kežmarku

Foto: Archívy hotelov

Odporúčame tiež...

Generic filters
Exact matches only
Search in excerpt
Search in title
Search in content